Funkcje Mebli Gala Collezione - Hagner Design

Przejdź do treści
funkcje-rozkladania-mebli-gala-collezione-115dsu7893.png

GALA COLLEZIONE POZNAŃ

Autoryzowany Salon Firmowy

RELAKS PLUS

funkcja-relaksu-plus-gala-collezione-142kjt8951.jpg
Funkcja relaks PLUS
Rozkładana elektrycznie funkcja relaksu, sterowana za pomocą przycisków sterujących. W porównaniu do standardowej oferuje jeszcze wyższy komfort wypoczynku m.in. dzięki zastosowaniu grubszej warstwy pianki wysokoelastycznej, zwiększeniu głębokości siedziska oraz zwiększeniu kąta rozłożenia fotela, w tym wprowadzenia możliwości wyrównania poziomu siedziska i podnóżka. Zasilana akumulatorem lub prądem z gniazdka.

RUCHOME ZAGŁÓWKI

ruchome-zaglowki-gala-collezione-142kjt8952.jpg
Ruchome zagłówki
Ruchome zagłówki pozwalają Ci dostosować mebel do preferowanej pozycji ciała – podczas czytania, oglądania telewizji i leżenia. Ruchomy zagłówek – dzięki stopniowej regulacji kąta jego nachylenia – zapewnia wygodne podparcie dla głowy. Tego typu zagłówki montowane są na oparciach na stałe.
OPCJONALNE ZAGŁÓWKI

opcjonalne-zaglowki-gala-collezione-147bvd789.jpg
Opcjonalne zagłówki
To mobilne zagłówki, które mogą być przenoszone i instalowane na dowolnie wybranym przez Ciebie oparciu. Dzięki nim zyskujesz wygodne wsparcie dla głowy i karku. Są one opcją dodatkową w przypadku tych kolekcji, które nie posiadają ruchomych zagłówków.

RUCHOME PODŁOKIETNIKI

ruchome-podlokietniki-gala-collezione-089der725.jpg
Ruchome podłokietniki
Ruchomy podłokietnik gwarantuje stabilne i komfortowe wsparcie dla rąk. Możesz go wykorzystać także jako wygodny podgłówek podczas wypoczynku w pozycji leżącej.WYSUWANE SIEDZISKO

wysuwane-siedzisko-gala-collezione-142kjt8953.jpg
Ruchome siedzisko
Sterowane elektrycznie wysuwane siedzisko to gwarancja możliwości zwiększenia jego głębokości. Po wysunięciu siedziska możesz na nim wygodnie leniuchować w pozycji półleżącej.BAREK

bar-z-pojemnikiem-gala-collezione-142kjt8954.jpg
Barek
Ze schowkami otwieranymi od góry, z szufladą wysuwaną od frontu, z blatem drewnianym, który możesz wykorzystać jako stolik, z blatem tapicerowanym skórą lub tkaniną, trójkątne, prostokątne, z pojemnikami na kubki, wewnętrzne i zewnętrzne (zamykające układ) – jest wiele rodzajów barów i oferują one mnóstwo możliwości.POJEMNIKI I SCHOWKI

pojemnik-na-posciel-gala-collezione-142kjt8954.jpg
Pojemniki i schowki
Większość sof i narożników z funkcją spania jest dodatkowo wyposażonych w wygodną skrzynię na pościel, w której przechowasz okazjonalnie wykorzystywane kołdry i poduszki. Pojemnik na drobiazgi znajdziesz także we wszystkich barach. Dodatkowo bary mogą być także uzupełnione o praktyczne pojemniki na kubki, które zabezpieczają przed wylaniem się herbaty czy kawy.

FUNKCJA RELAKSU

funkcja-relaksu-gala-collezione-142kjt895.jpg
Funkcja relaksu
To możliwość regulowania kąta nachylenia oparcia i podnóżka, dzięki czemu możesz wygodne wypocząć w dowolnej pozycji, od siedzącej po półleżącą. Funkcję relaksu można rozkładać manualnie (siłą własnych mięśni) lub za pomocą przycisków sterujących, dyskretnie umieszczonych pomiędzy siedziskiem a bokiem mebla. Elektryczna funkcja relaksu może być zasilana akumulatorem lub prądem z gniazdka elektrycznego.
SYSTEM ROZKŁADANIA SEDALIFT
SYSTEM ROZKŁADANIA BELGIJKA
SYSTEM ROZKŁADANIA WÓZEK
SYSTEM ROZKŁADANIA DELFIN
SYSTEM ROZKŁADANIA LEOPARD
SOFY
NAROŻNIKI
MEBLE MODUŁOWE
FOTELE I PUFY
STOŁY
KRZESŁA
Wróć do spisu treści