Ława Cubik - Hagner Design

Przejdź do treści

GALA COLLEZIONE POZNAŃ

Autoryzowany Salon Firmowy

ŁAWA CUBIK

stol-cubik-475hgt1259.jpg
ŁAWA CUBIK
Prezentujemy ławę Cubik 60 x 60 idelaną do salonu urządzonego w klimacie Loft. W stylu loftowym do produkcji mebli wykorzystujemy przede wszystkim naturalne materiały takie jak stal, drewno czy beton a także szkło. Meble wykonujemy również na indywidualne zamówienie według sugestii klienta. Meble wykonane z litego drewna dębowego olejowanego w połączeniu z metalem. Podstawa malowana proszkowo na czarno. Możemy zaproponować Państwu wybarwienie nogi w dowolnym kolorze z palety RAL.
DECYZJA O ZAKUPIE PODJĘTA? ZADZWOŃ PO UNIKALNY RABAT PRZEZNACZONY DLA TEGO PRODUKTU +48 507 054 007

ŁAWA CUBIK

stol-cubik-475hgt125.jpg

ŁAWA CUBIK

stol-cubik-475hgt1256.jpg

ŁAWA CUBIK

stol-cubik-475hgt1251.jpg

ŁAWA CUBIK

stol-cubik-475hgt1254.jpg

ŁAWA CUBIK

stol-cubik-475hgt1252.jpg

ŁAWA CUBIK

stol-cubik-475hgt1258.jpg

ŁAWA CUBIK

stol-cubik-475hgt1253.jpg

ŁAWA CUBIK

stol-cubik-475hgt1259.jpg

ŁAWA CUBIK

stol-cubik-475hgt1255.jpg

ŁAWA CUBIK

stol-cubik-475hgt1257.jpg
ŁAWA CUBIK 50x50
Prezentujemy ławę Cubik 50x50 cm idelaną do salonu urządzonego w klimacie Loft. W stylu loftowym do produkcji mebli wykorzystujemy przede wszystkim naturalne materiały takie jak stal, drewno czy beton a także szkło. Meble wykonujemy również na indywidualne zamówienie według sugestii klienta. Meble wykonane z litego drewna dębowego olejowanego w połączeniu z metalem. Podstawa malowana proszkowo na czarno. Możemy zaproponować Państwu wybarwienie nogi w dowolnym kolorze z palety RAL.

Materiały użyte do wykonania: Lite drewno dębowe + metal
KONSOLA CUBIK
Prezentujemy konsolę Cubik idelaną do salonu urządzonego w klimacie Loft. W stylu loftowym do produkcji mebli wykorzystujemy przede wszystkim naturalne materiały takie jak stal, drewno czy beton a także szkło. Meble wykonujemy również na indywidualne zamówienie według sugestii klienta. Meble wykonane z litego drewna dębowego olejowanego w połączeniu z metalem. Podstawa malowana proszkowo na czarno. Możemy zaproponować Państwu wybarwienie nogi w dowolnym kolorze z palety RAL.

  • wysokość: 78 cm
  • szerokość: 90 cm
  • głębokość: 35 cm

Materiały użyte do wykonania: Lite drewno dębowe + metal
POMOCNIK CUBIK
Prezentujemy pomocnik Cubik idelaną do salonu urządzonego w klimacie Loft. W stylu loftowym do produkcji mebli wykorzystujemy przede wszystkim naturalne materiały takie jak stal, drewno czy beton a także szkło. Meble wykonujemy również na indywidualne zamówienie według sugestii klienta. Meble wykonane z litego drewna dębowego olejowanego w połączeniu z metalem. Podstawa malowana proszkowo na czarno. Możemy zaproponować Państwu wybarwienie nogi w dowolnym kolorze z palety RAL.

  • wysokość: 71 cm
  • szerokość: 50 cm
  • głębokość: 35 cm

Materiały użyte do wykonania: Lite drewno dębowe + metal
SOFY
NAROŻNIKI
MEBLE MODUŁOWE
FOTELE I PUFY
STOŁY
KRZESŁA
Wróć do spisu treści